Přihlaste se do soutěže

Účastníky programu jsou nejlepší firmy

Zlatá firma je projekt zaměřený na propagaci nejlépe hodnocených společností. Jedná se o ocenění pro podniky založené na skutečných existujících výsledcích na portálech obsahujících autoritativní a důvěryhodné názory - např. Facebook, Google Maps, TripAdvisor atd. Po jejich sečtení a hloubkové analýze dat a porovnání výsledků mezi co nejširší skupinou subjektů reprezentující ekonomiku dané země vybíráme nejlépe hodnocené společnosti podle jejich umístění a předmětu činnosti. Shromažďujeme a analyzujeme pouze tato hodnocení. Zákazníci jsou soudci.

Zlatá Firma

Projekt je marketingový produkt, který usnadňuje propagaci a budování pozitivní image firem na základě jejich pozitivních názorů na webu. Naší výhodou oproti konkurenčním produktům je obrovské množství shromážděných statistických dat o firmách. Říká se, že čísla nelžou - to je předpoklad projektu Zlatá firma.

Naší myšlenkou je podporovat ty firmy, které poskytují služby na nejvyšší úrovni. Tyto firmy budou propagovány na našem seznamu, ale také budou moci ve svých propagačních materiálech používat logo Zlaté firmy. Propagace na webu i samotné ocenění jsou zdarma. Příjem marketingových materiálů a právo používat logo je placeno dodatečně, ale zcela dobrovolně. Nemá žádný vliv na přítomnost na seznamu vítězů. Naší nejposvátnější zásadou je spolehlivost. Od konkurenčních projektů nás odlišuje fakt, že Zlatou firmu si jen tak nekoupíte.


Předpokladem pro zařazení do seznamu je splnění kritérií pro již existující hodnocení daného subjektu na internetu. Alespoň 75% všech hodnocení musí být kladných, aby se firmy mohly připojit ke skupině oceněných. Vše je založeno na matematice – do výsledků nelze nijak zasahovat. Tato pravidla činí projekt transparentním a nezávislým.